Objev svou lásku. XO si zamiluješ!

V říjnu 2014 se na naší škole uskuteční školní kolo 7. ročníku mistrovství škol v piškvorkách – pIšQworky 2014. Historicky největší studentské soutěže v ČR této taktické hry se v loňském roce zúčastnilo 30 000 studentů.

Pravidla jsou jednoduchá: Vyhrát může každý, kdo poskládá pět koleček či pět křížků do jedné řady dřív, než se to podaří soupeři! Na každém turnaji v celé České republice na vítězné týmy čekají dárky a zajímavé ceny. Kromě toho poznáte nové nadšence do piškvorek, holky kluky a kluci holky a kdo ví, třeba přeskočí jiskra!

Ti nejlepší ze školního kola, kteří vytvoří pětičlenné týmy, mohou naši školu reprezentovat v oblastním kole a v případě úspěchu i v krajském a finálovém kole. To se uskuteční na konci listopadu v Brně. Hlavní cenou je adrenalinové odpoledne dle vlastního výběru (terénní koloběžka, obří houpačka, bungee trampolína a mnohem víc).

Přihlášky podávejte u pedagoga na email cizek@stredniskola.cz (Mgr. Vladimír Čížek)

Bližší informace o celé soutěži najdete na http://www.pisqworky.cz

Vaše SŠIPS