ORIENTAČNÍ BĚH VE STROMOVCE 2014

img_3128

Vážení a milí žáci, rodiče a přátelé školy,

pondělí 22. září 2014 od 12 hodin bude v českobudějovické Stromovce patřit již 3. ročníku orientačního běhu pořádaného naší školou. Tento ročník se uskuteční pod heslem „Přiveď si svého záklaďáka“. Jak název napovídá, týmy budou dvoučlenné a složené z jednoho žáka SŠIPS a jednoho záklaďáka. Věříme, že tak prohloubíme spolupráci s těmi z vás, kdo se běhu účastníte každoročně, a navážeme nové přátelské vztahy. Na vítěze čekají jako každý rok hodnotné ceny.

Všichni jste vítáni, ať už jako účastníci nebo diváci. Přijďte se nadýchat čerstvého vzduchu, užít si spoustu zábavy a hlavně poznat ducha naší školy v neformálním prostředí největšího českobudějovického parku.

Budeme se na Vás těšit,

realizační tým orientačního běhu

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube