ORIENTAČNÍ BĚH VE STROMOVCE 2014

Vážení a milí žáci, rodiče a přátelé školy,

pondělí 22. září 2014 od 12 hodin bude v českobudějovické Stromovce patřit již 3. ročníku orientačního běhu pořádaného naší školou. Tento ročník se uskuteční pod heslem „Přiveď si svého záklaďáka“. Jak název napovídá, týmy budou dvoučlenné a složené z jednoho žáka SŠIPS a jednoho záklaďáka. Věříme, že tak prohloubíme spolupráci s těmi z vás, kdo se běhu účastníte každoročně, a navážeme nové přátelské vztahy. Na vítěze čekají jako každý rok hodnotné ceny.

Všichni jste vítáni, ať už jako účastníci nebo diváci. Přijďte se nadýchat čerstvého vzduchu, užít si spoustu zábavy a hlavně poznat ducha naší školy v neformálním prostředí největšího českobudějovického parku.

Budeme se na Vás těšit,

realizační tým orientačního běhu