Spaní ve škole

Dne 28.3.2014 proběhla akce Spaní ve škole. První žáci přicházeli do školy již okolo sedmé večer. V prostorách školy byly připraveny různé aktivity; stolní i počítačové, hry na X-Boxu, soutěž v tancování, výtvarná dílna, laeserová střelnice, čajovna, občerstvení, dokonce i párky v rohlíku nebo přednáška pana učitele Cikána o nožích a o tom, jak přežit v přírodě. Vše probíhalo ve výborné atmosféře.
Okolo druhé ráno se dostavila únava. Pro žáky i učitele byla tato noc zkouškou těla i ducha. Akce končila po sedmé hodině ranní. Žáci se pomalu rozcházeli ke svým domovům s vidinou sladkého spánku.

Martin Misar, 1 FI

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube