Spaní ve škole – „Správným směrem“

Dne 28. 3. 2014 jsme se zúčastnily školní akce „Spaní ve škole“. Hned, jak jsme do školy dorazily, jsme byly paní učitelkou Veberovou přemluveny, abychom se v rámci společně stráveného večera zapojily do výtvarné soutěže, kde hlavní myšlenkou je vyjádřit životní postoj ke stále trvajícímu problému drog. Dostaly jsme na výběr pracovat s různými technikami jako jsou např. malba, koláž či kresba.
Zpočátku se nám do práce moc nechtělo, ale po chvíli jsme zjistily, že je to zábava, která se umocňovala pocitem naděje na výhru. S pomocí paní učitelky Veberové a Mandryszové jsme se dopracovaly ke zdárnému cíli a měly jsme radost z dobře vykonané práce.
Tímto článkem bychom chtěly vyzvat k soutěži i ostatní studenty, kterým není lhostejná tato závažná problematika dnešního světa a nebojí se své myšlenky ztvárnit. Soutěží se o mnoho zajímavých cen. Bližší informace najdete na letáčku umístěném na nástěnce s informacemi na chodbě školy.

Kateřina Parýzková, Dominika Thanová, 2EB

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube