Třída 3. BB opět u soudu

P1050426Ve čtvrtek 11. 4. 2014 jsme v doprovodu paní učitelky Wernerové navštívili soudní líčení.

Každý z nás věděl, čeho se líčení bude týkat, jelikož jsme se tohoto případu zúčastnili již v průběhu praxe.

Jednalo se o výrobu a prodej pervitinu. Bohužel se dostavili pouze dva svědci, kteří byli vyslechnuti během pár desítek minut. Poté soudce přečetl výpovědi nepřítomných svědků a nastalo dlouhé čekání na obžalovanou a na další svědky, kteří se k soudu do smluveného času nedokázali dostavit. Byla vyhlášena pauza, tak jsme volný čas využili k prohlídce trhů na náměstí.

       Po návratu jsme čekali, než budeme opět vpuštěni do soudní síně. Když nám byl umožněn vstup, usedli jsme na svá místa a dozvěděli jsme se, že svědci stále nedorazili.

        Nedokážu říct, kolikrát jsme ještě byli požádáni, abychom opustili soudní síň, a kolikrát nám bylo opět umožněno vstoupit, jelikož se soudce potřeboval poradit. Nakonec bylo toto líčení odročeno.

(Robin Jančovič, 3. BB)

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube