Tom Sawyer v Malém divadle

Tom Sawyer. Huckleberry Finn. Sid. Teta Polly. Farář. Plot. Ostrov. Škola. Kostel. Mše. Pohřeb. A kdo je Nancy?

Autoři: M. Twain, T. Jarkovský, J. Vašíček

Ve čtvrtek 30. ledna 2014 se žáci prvních ročníků vypravili do Malého divadla na derniéru hry TOM SAWYER.

Hra se zabývala problémy, které provázejí během dospívání i většinu z nás. Výborně sehrané role sourozenců dokonale vystihly běžné rozepře mezi bratry a sestrami i to, jaké trápení způsobují rodičům-vychovatelům, v tomto případě tetičce Polly. Podle literární předlohy Marka Twaina i zde vypomáhá s výchovou otec Mc Kenzie a špatným příkladem je mládeži oblíbený Huckleberry Finn. Skvělá punková hudba však posouvá příběh do naší současnosti.

Všem studentům se hra velmi líbila. Shodli se ovšem, že se zbývající část publika z jiné školy nechovala, jak se v divadle očekává.

Jakub Vančura 1.GB

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube