Sportovní den

Dne 23.10.2013 se žáci tříd 1.FI a 1.GB zúčastnili Sportovního dne. Do sportovního klání bylo zapojeno 6 týmů. Soupeřilo se v basketbalu, florbalu, fotbalu a vybíjené. Na bronzovém místě se s 9 body umístilo družstvo AC Milan ve složení Dominik Havel, Dominik Kroutil, František Soukup a Martina Špánová. S 10 body obsadil druhou příčku team Chorchojovců – Vojtěch Nohava, Marin Misar, Martin Sládek, Dominik Vícha a Kateřina Berková. Rubikova kostka opouštěla tělocvičnu jako vítězná. Jmenovitě Dan Krob, Jiří Rubick, Vašek Liška, Jana Kopyčuková, Mirek Nohava a Simon Pavelka. Tomuto družstvu se podařilo nasbírat 11 bodů. Na medailisty čekaly ceny a na vítěze ve škole čeká sladká odměna v podobě dortu.

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube