Střední škola podnikání, o.p.s. nabízí pracovní uplatnění na pozici učitel střední školy

Rádi bychom spolupracovali s přátelskými, pracovitými a ochotnými odborníky, kteří v sobě stále nalézají chuť studenty učit a vést.

Očekáváme zodpovědný přístup a touhu tvořit lepší školu jak pro studenty, tak pro učitele.

Stojíme o kvalifikované učitele předmětů:
– Českého jazyka a literatury na poloviční až celý úvazek
– Anglického jazyka na DPP
– Biologie na DPP
– Chemie na DPP

Přednost získají kolegové mající:
– kvalifikaci na SŠ
– zkušenost s přípravou a zacílením výuky na státní část maturitní zkoušky
– certifikaci Cermatu ohledně státní části mat. zkoušky
– zkušenost s výukou, třídnictvím, mimoškolními aktivitami

Životopisy uchazečů přijímáme do 9. 6. 2013, následovat budou osobní schůzky s těmi, kteří vyhovují svojí aprobací a celkovou „použitelností“ pro potřeby naší školy. Pozvánka k osobnímu setkání bude zaslaná mailem nebo provedena telefonicky.

V každém případě přejeme všem uchazečům hodně štěstí při hledání vhodného místa.

Vedení SŠP, o.p.s.