Vyznání

Ve středu 19.12. 2012 proběhl již 8. ročník Zimního výstupu na nejvyšší vrchol Blanského lesa – Kleť. Sice jsme nepřekonali loňský rekord v účasti, ale i tak nás zasněženou stezkou přímo pod lanovkou vystoupalo až nad oblaka úctyhodných 71 lidí a 2 psi. Když jsem v roce 2005 tuto tradici zakládal, ani ve snu by mě nenapadlo, že bude mít tak dlouhé trvání a že za tuto dobu donutím silou vlastní vůle vylézt na Kleť takové množství lidí. Velice mě těší a hřeje na srdci, že akce se pravidelně účastní nejen současní žáci a pedagogové, kteří to mají jaksi povinně, ale i žáci bývalí, kteří chodí prostě proto, že mě rádi vidí, a protože si jednoduše nedokážou vánoční čas bez Kleti představit. S polárnickým pozdravem ZMRZ PRST se těším na příští výstup.

Michal „MC“ Cikán