SBÍRKA NAŠICH STUDENTŮ

Vánoce je doba, kdy by si lidé měli pomáhat ze všeho nejvíce. Vánoční nálada zavítala i do naší školy a tak jsme se rozhodli pomoci těm, co nemají takové štěstí jako my – sluchově postiženým dětem, které mají školu zde v Českých Budějovicích, a několik z nich má v této škole dokonce i svůj trvalý domov.

A VY JSTE NÁM S TÍM POMOHLI. Za dva dny se nám podařilo vybrat krásných 2260 korun od štědrých učitelů a studentů, a tyto peníze budou použity na kulturní akce těchto dětí, jako je třeba kino, plavání, divadlo – věci pro nás třeba samozřejmé, ale pro ně téměř nedostupné. Velice Vám děkujeme za pomoc a velmi Vám děkuje i Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, Riegrova 1, České Budějovice.

A kdo se zapojil nejvíce ..? Tady je krátký přehled:

1) Učitelé …. 750,-
2) 3.AI ………. 590,-