Mikulášská nadílka – 1.EB

Mikulášská nadílka 1.EBVe středu 5. prosince chodí po celé zemi sv. Mikuláš, který hodnotí dobré i zlé skutky nejen dětí. Letos na naší škole padla volba na nás a na mě jako Anděla. Každý přinesl různé masky, bylo jich dost a mohli jsme se o ně podělit. Ve třídách se čerti snažili dělat pořádnou atmosféru, ale jako Anděl si myslím, že se jich zas tak moc lidí nebálo. Od druhé hodiny čertům přišel ještě na pomoc pan učitel Cikán, který jako čert má nejvíce zkušeností. Čokoládové penízky dostali jen učitelé a dva žáci, kteří nám pověděli krátké básničky. Ostatní se museli spokojit s nějakou bramborou nebo uhlím. A samozřejmě všechny zlobivce čerti pořádně zašpinili. Na konec jsme se vyfotili. Myslím, že jsme si to náležitě užili a pořádně se vyřádili. Už se těším, jak se tohohle úkolu zhostí příští prváci.
Anděl 🙂 Foto zde

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube