Výlet na Kleť

Jednoho slunného podzimního dne, kdy mi vlasy lítaly obarvené listy, jsme jeli na výlet na Kleť s panem učitelem Cikánem, kterému se tento výlet náramně líbil.
Sraz byl na vlakovém nádraží v 7:30. Některé ženy z naší třídy měly psa, jeden spíš vypadal jako vztekající se kočka. Pak jsme odjeli do Krásetína, odtud do horské hospody, kde se každý posilnil pivem, aby se psychicky připravil na to velké převýšení.
A pak to nastalo. Stáli jsme před kopcem, koukali se na vrchol, kde byl hrad a pak jsme vyrazili. Po 3 metrech jsem suverénně upadl, oklepal se a šel dál jako správný turista. V půli cesty jsme potkali 90-ti letého dědu, který nám vyprávěl jak to chodí za 20 min a pak chtěl vyprávět své báječné příhody, ale my jsme šli dál. Ve 3 kopce upadl můj kamarád Bubeník a kutálel se dolů jako pytel brambor. Když jsme konečně došli nahoru, kochali jsme se přírodou, někteří se opět posilnili v hospodě, kde pan vedoucí měl pistole z Druhé světové války, kdyby měla zas začít.
Poté jsme šli do Českého Krumlova, kdy jsme se s mým kamarádem smáli celých 10 Km například blátu. V 5 na nás čekal opět vlak, který byl už trošku modernější a jeli jsme domu.
Tento výlet se opravdu povedl.
Marek van Driesten, 1. DNI

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube