Středoškolská futsalová liga

Dne 8. 11. 2011 se naše škola zúčastnila Futsalového turnaje (Středoškolské futsalové ligy). Studenti dali dohromady kádr o počtu 12 hráčů. Hrací systém bylo 4 + 1 a 2×10 minut. Turnaj se skládal z jedné základní skupiny o počtu 4 týmů a ze skupiny postupovali 2 nejlepší týmy.

V turnaji jsme si vedli zpočátku velice dobře. Dovoluji si říct, že jsme dali i nejrychlejší branku celého turnaje, o kterou se hnedka po odpískání prvního poločasu hrací doby postaral student 3. DN Ondřej Bolvári. Pak jsme dostali vyrovnávací branku po zásadní chybě brankáře, který v brankovišti stáhl za kotníky svého protihráče a byla odpískána penalta. Tato penalta vedla k výsledku 1:1. A pak už jsme si vůbec neškrtali. Tým, který nás jasně přehrával, byl jednoznačně lepší. Prohráli jsme vysokým výsledkem.

O chvíli později jsme nastoupili k druhému zápasu, který byl výrazně lepší. Naše škola se dostala do dvoubrankového vedení zásluhou nádherných tref studenta 1. AI Adama Pražského, který mimochodem byl nejlepším střelcem naší školy. Při odchodu do šaten jsme vyhrávali 4:2. Po úspěšném prvním poločase se dostavila i pochvala našeho výborného trenéra a skvělého učitele v jedné osobě Mgr. Vladimíra Čížka DiS. A jeho asistenta Jakuba Samka. Do druhého poločasu jsme nastupovali se sebevědomím a s dobrým pocitem vedoucích branek, ale druhý poločas se vůbec nepovedl soupeř otočil výsledek na konečných 5:4. Na našich tvářích bylo vidět obrovské zklamání, protože tento tým jsme jasně přehrávali ve všech ohledech, hlavně útočně, akorát tam chybělo ještě nějaké to štěstíčko. Tímto zápasem se nám uzavřela veškerá naděje a pomyšlení na postup.

Co se týká posledního zápasu, tak tam bylo jednoznačně vidět, že jsme zápas pustili, nejspíš protože už nám vlastně o nic nešlo. Ale celý turnaj bych zhodnotil jako velmi povedený. Doufáme, že v příštích letech se dostaví ještě lepší výsledky než posledně a doufáme, že postoupíme ze skupiny do dalších kol a budeme co nejlépe reprezentovat naší skvělou školu.

Karel Kahuda

3. DN

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube