Paintball

Přes dlouhá rozmýšlení mých milovaných spolužáků kam to vlastně půjdeme na dubnovou akci vyhrál z velké části sport a to PAINTBALL. Byli jsme natěšeni a většina z nás byla zvědavá, co nás to vlastně čeká….Když jsme si vysvětlili pravidla, že je to střílení barevnými kuličkami, tak padla otázka mnoha holek:
„a bude to bolet ?
Ráno 24.4.09 jsme se sešli na vlakovém nádraží v Č.B. a jeli jsme do Zlivi, kde se měla naše plánovaná akce uskutečnit. Přijeli jsme na nádraží, kde netrpělivě čekali spolužáci, kteří by se museli zbytečně vracet. Když jsme dorazili na naše bitevní pole, všem se rozzářili oči jako z pohádky. Byl krásný slunečný den a my jsme se oblékali, jako kdyby bylo pod nulou. Jenom já jsem měla na sobě troje tepláky a pár triček, nechtěla jsem pocítit bolest barevné kuličky do stehnaJa to nemluvím o ostatních.
Všichni převlečeni jsme si sedli do trávy a pokukovali na sebe co si sousedé z lavic na sebe oblékli. Asi 10 minutový proslov k nám měl náš instruktor Jarda, který nám vše podrobně vysvětlil jak a co se dělá, jak se s čím zachází…
Rozdělili jsme se na dvě skupiny a hra mohla začít. „PŘIPRAVIT, POZOR, AKCE zařval Jarda uprostřed lesa a my se rozběhli jak stádo prasat před porážkou. Stříleli jsme hlava nehlava. Po 15 minutách akční hry jsme si opět sedli do trávy a posvačili a takhle to probíhalo 5 x dokola. Nejaktivnější byl p.u. Cikán, který i přesto že má dioptrické brýle, tak střílel z nás všech nejpřesněji. Vyčerpáni, ale nadšeni jsme sundali naše tlusté vrstvy a utíkali na vlak, který nám jel okolo 14,00 do Českých Budějovic!
Věřím, že pro všechny studenty to byl zážitek, který plánujeme příští rok uskutečnit znovu. Za celou třídu 1.DN bych chtěla poděkovat p.u Pospíšilovi za krásně zpracované fotky. A škole, že nám umožnila tuto akci provést.
J.F. 1.DN

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube