Paintball

Ráno před akcí jsme se všichni společně sešli na autobusovém nádraží i se spolužáky, kteří jeli s naším třídním učitelem a neměli u nás být! Po výletě jsme se dozvěděli, že ti, kteří byli na autobusovém nádraží stejně nikam nejeli, neboť se nedokázali domluvit.

Cesta do Třeboně trvala pár minut. Po příjezdu jsme ještě čekali na další autobus, který nás měl odvézt na místo paintballového popraviště s názvem Stará Hlína. Poté co jsme přijeli, shledali jsme se s panem učitelem Pišvejcem a s ostatními druháky a třeťáky.

Zbraně na paintball byly vystavěné v dřevených policích a ostatní potřeby, které jsme potřebovali byly v dřevěné chatičce, dá se říci, že to bylo něco jako pergola. Zde jsme se mohli převléci, dokoupit si kuličky do zbraní podle potřeby. Krásné na tom bylo, že se i za oblečení muselo platit a to né malým obnosem, který žáci z prvního ročníku neměli, neboť si všichni mysleli, že 500 korun bude stačit až moc! Nestačilo. Alespoň třetina žáku neměla po skončení na autobus a na doplacení výdajů.

Po převlečení do vojenských mundůrů a dalších ptákovin jsme se rozdělili na dva týmy. Jeden vedl náš oblíbený ostřílený pan učitel Cikán, který si za své vybral mládež z vyšších ročníků. Na chudinky prváky zbyl pan učitel Švehla, který je vždy velice rád akční.

První hra trvala velmi dlouho, nikdo se nechtěl nechat zabít a pan učitel Cikán vymyslel strategii ležet, koukat a střílet! Takže se nechali prváci postřílet a všichni byli spokojení. Hrálo se v malém lesíku, kde byly bažiny, dřevěné úkryty a hodně porostu. Samozřejmě, že se nováčci nenechali zastrašit chtivým nepřítelem, ale holt byla skupina pana učitele Cikána lepší. I přes naší porážku zůstal pan učitel Cikán v naší oblibě 🙂 Myslím si, že oběma stranám se tento sport zalíbil a nikomu se nechtělo domů. Většina žáků byla unavena, vyčerpána a zdemolována po ránách plynové zbraně. Domů jsme se vraceli s pocitem absolutní vyčerpanosti a plni zážitků ze dne 29.4. 2011, který se velice povedl a myslím si, že příště dostanou budoucí prváci od nás nynějších prváků, co proto!

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube