Maturitní ples 4.DN a 2.A

Dne 18. 2. 2011 proběhl v KC Bazilika České Budějovice první maturitní ples čtyřletého denního studia společně s některými studenty nástavbového studia. Maturitní ples provázely dlouhodobé přípravy, ale klobouk dolů před studenty maturitních ročníků, kteří odvedli skvělou práci.

Maturitní ples byl zahájen nástupem studentů a prezentací jejich maturitního videa, na které se můžete podívat níže. Po úspěšném nástupu následoval projev, který byl věnován především s velkými díky učitelům, rodičům a kamrádům, své slovo měli i třídní učitelé a manažerka školy. A poté to nejlepší …. slavnostní šerpování. Myslím si, že si to každý užil. Večer byl obohacen pestrým a zábavným programem.  Velkou práci odvedla i kapela Elizabeth a moderátor Roman Anděl, takže sečteno a potrženo: Maturitní ples 4.DN a 2.A byl velkolepý.

Maturitní video:

(pozn. Veškeré záběry, které uvidíte jsou smyšlené, nedoporučujeme napodobovat scény, které uvidíte. Naše škola nepatří mezi školy ,,gangsterské“, ale mezi školy rodinného typu. 🙂 )

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube