3. místo z oblastního kola pIšQworek

Naše dva týmy Koprofágové (kapitán: Lenka Kocmoudová, Lukáš Forman, Ladiskav Holzäpfel, Eliška Kroutlová, Tomáš Hůlka) a Ormy (kapitán: Jan Pavlosek, Sandra Kozlová, Dan Hejplík, Robin Jančovič, Martin Šesták) se zúčastnily oblastního turnaje na Gymnáziu Česká v piškvorkách. Oba dva týmy postoupily ze skupiny. Tým Koprofágů skončil na výborném 3. místě a postoupil do krajského kola. Lukáš a Láďa měli navíc výbornou bilanci 9 vítězství a jen 1 prohra.  Celkové výsledky naleznete zde. Reportáž z turnaje včetně krátkého rozhovoru s naším učitelem naleznete zde. Fotogalerii z turnaje naleznete zde a zde.

SŠP gratuluje…

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube